Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 28.6.2019
Nepřítomné třídy01234567891011
1.AKTHTHStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
1.ZATHTHStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
1.ZLTHTHStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
2.AKTHTHStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
2.ZATHTHStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
2.ZLTHTHStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
3.AKTHTHStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
3.ZATHTHStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
3.ZLTHTHStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
4.AKStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
4.ZAStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
4.ZLStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
Nepřítomní učitelé01234567891011
Hýžová Drahomíra(NE)---------
Kremličková Petra(D)--........----
Kraváčková Libuše(NE)---------
Zádrapová Lenka(NE)..-....-----
Místnosti mimo provoz01234567891011
217AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Adamec Jan1. hododpadáCJ3.ZL+
2. hododpadáCJ1.ZA
Alánová Milana5. hododpadáFY1.ZL
Balátová Mária3. hododpadáMA2.AK
5. hododpadáMA3.ZA+
Breburdová Vlasta1. hododpadáCJ3.AK
3. hododpadáCJ4.AK
4. hododpadáCJ2.ZL
7. hododpadáDE1.AK
Grmelová Kateřina1. hododpadáTV1.ZL
2. hododpadáTV1.ZL
3. hododpadáVZ2.ZA
4. hododpadáVZ2.ZA
6. hododpadáPP1.ZA
7. hododpadáPP1.ZA
Höferová Iveta1. hododpadáON2.AK
2. hododpadáON2.AK
Hájek Jiří2. hododpadáMA1.AK
Hanák Pavel1. hododpadáAJ4.AK (P1)
2. hododpadáAJ4.AK (P1)
3. hododpadáAJ2.ZL
4. hododpadáAJ3.ZL+
5. hododpadáAJ2.AK (P2)
Holzer Miloš6. hododpadáBIE4.ZL
Hučíková Jitka1. hododpadáNJ1.AK (P1)
2. hododpadáNJ3.ZL
4. hododpadáNJ4.AK (P2)
5. hododpadáNJ2.AK (P1)
6. hododpadáNJ2.ZL
Jelínková Hana4. hododpadáÚČ2.AK
5. hododpadáEK4.AK
6. hododpadáEK4.AK
Jirešová Zuzana0. hododpadáOSN4.ZA (OSN1)+
1. hododpadáOSN4.ZA (OSN1)+
2. hododpadáOSN4.ZA (OSN1)+
3. hododpadáOSN4.ZA (OSN1)+
4. hododpadáOSN4.ZA (OSN1)+
5. hododpadáOSN4.ZA (OSN1)+
Kaňová Olga1. hododpadáMA4.ZL
2. hododpadáMA2.ZA
4. hododpadáMA3.AK
5. hododpadáMA2.ZA
Kolčářová Jana1. hododpadáCJ2.ZA
Molčanová Lenka5. hododpadáCHE2.ZL
Podolanová Alena1. hododpadáPX4.AK (P2)
2. hododpadáPX4.AK (P2)
3. hododpadáEK3.AK
Spáčil Jaroslav2. hododpadáFY4.ZL
3. hododpadáIT1.ZA
4. hododpadáIT1.ZA
Schweidlerová Monika2. hododpadáAJ3.AK
3. hododpadáAJ1.ZL
Šimoníková Marcela0. hododpadáOSN4.ZA (OSN2)+
1. hododpadáOSN4.ZA (OSN2)+
2. hododpadáOSN4.ZA (OSN2)+
3. hododpadáOSN4.ZA (OSN2)+
4. hododpadáOSN4.ZA (OSN2)+
5. hododpadáOSN4.ZA (OSN2)+
Tichopádová Eva1. hododpadáNJ1.AK (P2)
3. hododpadáNJ4.ZL
4. hododpadáNJ4.AK (P1)
Trávníčková Šárka2. hododpadáOS3.ZA
3. hododpadáOS3.ZA
Vejmolová Alena1. hododpadáLJ1.ZA
6. hododpadáLJ1.ZL
Voženílková Ivana2. hododpadáMA2.ZL
6. hododpadáHZ1.AK
Zourková Renata3. hododpadáTV1.AK (TV2)
4. hododpadáTV1.AK (TV2)
5. hododpadáTV3.AK
6. hododpadáTV3.AK
Zavadil Ivo3. hododpadáTV1.AK (TV1)
4. hododpadáTV1.AK (TV1)
Změny v rozvrzích tříd:
1.AK1.-2. hod třídnická hodina
3.-9. hod Studijní volno
1.ZA3.-9. hod Studijní volno
1.-2. hod třídnická hodina
1.ZL3.-9. hod Studijní volno
1.-2. hod třídnická hodina
2.AK1.-2. hod třídnická hodina
3.-9. hod Studijní volno
2.ZA1.-2. hod třídnická hodina
3.-9. hod Studijní volno
2.ZL1.-2. hod třídnická hodina
3.-9. hod Studijní volno
3.AK1.-2. hod třídnická hodina
3.-9. hod Studijní volno
3.ZA3.-9. hod Studijní volno
1.-2. hod třídnická hodina
3.ZL1.-2. hod třídnická hodina
3.-9. hod Studijní volno
4.AK1.-9. hod Studijní volno
4.ZA0.-9. hod Studijní volno
4.ZL1.-9. hod Studijní volno